Strefa architekta

Wspólnie sprawimy, że klient dokona dobrego wyboru!

PROJEKTY

W jaki sposób współpracujemy z projektantami i architektami?

Nasi specjaliści od wielu lat z pasją i zaangażowaniem wspierają działania projektantów, pomagając im w doborze odpowiednich rozwiązań z zakresu stolarki otworowej do projektowanych przez nich wnętrz. Wiemy, jak ważnym elementem każdej przestrzeni są m.in. drzwi, dlatego dbamy o to, by dostarczane przez nas produkty były spójne z projektem i tworzyły harmonijną wizualizację gwarantującą zadowolenie klienta.

WARTOŚCI

Dlaczego warto współpracować z DW Domel?

Jesteśmy jedną z największych firm specjalizujących się w sprzedaży drzwi, okien, bram garażowych oraz akcesoriów związanych z produktami stolarki otworowej. Od 2004 roku niezmiennie dostosowujemy się do zmian i nowych standardów w zakresie współpracy oraz obsługi klienta. Posiadamy stałą i wysoką pozycję jako dystrybutor najbardziej znanych producentów, m.in. PORTA, DRE, DELTA, WIKĘD, HORMANN i wiele innych. Baza naszych zaufanych i zadowolonych klientów z dnia na dzień rośnie, co dodaje skrzydeł do realizacji kolejnych i wspaniałych projektów. W DW Domel wiemy jak ważne są dobre relacje z partnerami biznesowymi. Dlatego stworzyliśmy również możliwości współdziałania z architektami i projektantami wnętrz.

Zapewniamy kontakt zarówno telefoniczny jak i wsparcie w zakresie doradztwa technicznego w siedzibie inwestora/ architekta w celu przeprowadzenia wstępnej analizy potrzeb. Jeśli zostanie wyrażona wola, jeden z naszych Regionalnych Kierowników Sprzedaży omówi i doradzi w wyborze odpowiednich modeli na żywo. Jeśli projekt dotyczy inwestycji zagranicznych jesteśmy w stanie przeprowadzić konsultacje, spotkania i doradztwo w formie wideokonferencji za pośrednictwem nowoczesnych narzędzi, w tym Microsoft Teams.
Dodatkowo, dysponujemy własną podstroną z REALIZACJAMI, gdzie opublikujemy nazwę biura projektowego, przedstawimy prezentację fotograficzną i opiszemy szczegóły projektu ( Case Study ) jako dodatkowa reklama biura.

 

 

Co nas łączy?

Do nowych rozwiązań podchodzimy z pasją i ciekawością. Poszukujemy tego co piękne, a zarazem praktyczne. Wychodzimy z założenia, że wszystko co się rodzi z zamiłowania i pasji jest wyjątkowe. Nie ma nic lepszego, niż połączenie 2 światów, które w taki sam sposób chcą realizować swoje cele i w pełnym zaangażowaniu tworzyć to co najlepsze dla klienta. Łącząc wspólne doświadczenia, determinację i powszechnie przodujące światowe trendy- sukces jest gwarantowany. Zróbmy to razem!
W DW DOMEL stawiamy na nieustanny rozwój, dlatego też staramy się podążać za najnowszymi trendami w branży stolarki otworowej. Wszystkie nasze zrealizowane projekty publikujemy na naszym profilu na Facebook’u, a także w wiadomościach wysyłanych subskrybentom zapisanym do newsletteru.

 


Czym jest STREFA ARCHITEKTA?

daży w Łomży.. Niebawem pojawi się u nas miejsce, w którym każdy projektant będzie mógł zorganizować spotkanie z klientem, wykonawcą czy też inną osobą z branży budowlanej. Przestrzeń, gdzie będziemy mogli wymienić się doświadczeniami i wspólnie pracować nad rozwojem zawodowym, a także osobistym. Będziemy dbać o to, by STREFA ARCHITEKTA była kopalnią najnowszych trendów i szczególnych wydarzeń z branży. Nie ważne, czy jesteś na rynku wiele lat, czy też od dziś – to miejsce jest dla Ciebie!