Kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych

Zaufaj specjalistom z niemal 20-letnim doświadczeniem!

Doskonała znajomość rynku budowlanego, ukierunkowanie na jakość, gotowość do realizowania nawet najtrudniejszych projektów – wszystko to sprawia, że w DW Domel z przyjemnością wspieramy Was w realizacji zarówno mniejszych, jak i większych inwestycji budowlanych. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, wykorzystując w tym celu sprawdzone technologie i bogate doświadczenie naszego zespołu specjalistów. Z naszego wsparcia skorzystali już m.in.: lotnisko Chopina w Warszawie, Hotel Sante oraz Suntago Park of Poland. Zobacz, jak wygląda współpraca z klientami inwestycyjnymi w DW Domel!

DW Domel dla klienta inwestycyjnego – co zyskujesz dzięki współpracy z nami?

Jesteśmy liderem w sprzedaży drzwi, okien i bram garażowych na Podlasiu, co stawia nas na wysokiej pozycji wśród firm zajmujących się stolarką zewnętrzną i wewnętrzną w całej Polsce. Dzięki naszej rozległej wiedzy na temat zmian zachodzących na rynku budowlanym, a także chęci podejmowania nowych wyzwań jesteśmy w stanie realizować wszelkie nietypowe projekty, gwarantując przy tym najwyższą jakość i pewność wykonania. Zadowolenie klienta ze zrealizowanych usług to główny cel, który przyświeca wszystkim naszym działaniom.

Elastyczność pod zamówienia klientów

W DW Domel nie trzymamy się konkretnych schematów w zakresie realizacji zamówień. Nasz zespół doświadczonych technologów bierze pod uwagę przede wszystkim potrzeby klienta i to na ich podstawie dobiera właściwą stolarkę, dopasowaną pod określony projekt.

Współpraca z deweloperami

Współpracujemy z wieloma deweloperami i wykonawcami generalnymi z całej Polski, zarówno w zakresie budownictwa mieszkaniowego, jak i budynków użyteczności publicznej.

Rabaty indywidualne

Dla wszystkich kontrahentów, którzy planują większe inwestycje i chcą skorzystać z naszego wsparcia, przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową, która uwzględnia liczne rabaty indywidualne.

Obsługa posprzedażowa

W ramach współpracy dokonujemy wszelkich napraw serwisowych, gwarancyjnych (z możliwością wydłużenia gwarancji) i pogwarancyjnych, zapewniając tym samym kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy.

Współpraca z inwestorem w DW Domel – bogaty wachlarz produktów

W naszej ofercie dla klientów inwestycyjnych przygotowaliśmy duży wybór produktów dostępnych od ręki, jak również tych produkowanych pod wymiar. Przed realizacją każdego zamówienia nasi specjaliści dokonują szczegółowych pomiarów, a następnie dobierają odpowiednie rozwiązania zgodne z potrzebami konkretnej inwestycji. Zobacz, co możemy Ci zaproponować w DW Domel:

Partnerom inwestycyjnym oferujemy profesjonalną obsługę w zakresie stolarki wewnętrznej oraz zewnętrznej, będąc otwartym na realizacje standardowych jak i specjalistycznych inwestycji.

Nasi doświadczeni specjaliści pomogą w doborze produktów mając na uwadze Państwa oczekiwania, a profesjonalny zespół montażystów zamontuje stolarkę według ustalonych wytycznych. Dzięki indywidualnemu podejściu, nasi Partnerzy są wspierani przez cały proces inwestycji - zaczynając od doradztwa, kończąc na realizacji inwestycji.

Jesteś inwestorem? Skontaktuj się z nami!

Chcesz dowiedzieć się, jak dokładnie przebiega współpraca z DW Domel w zakresie stolarki zewnętrznej i wewnętrznej? Interesują Cię konkretne produkty, a może potrzebujesz czegoś na specjalne zamówienie? Skontaktuj się z nami mailowo: inwestycje@dwdomel.pl, a z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

NASZE REALIZACJE

Realizujemy wyjątkowe projekty we współpracy z najlepszymi producentami drzwi, okien oraz bram garażowych. Nasze produkty znajdziecie w rozpoznawalnych hotelach, biurowcach, obiektach użyteczności publicznej, a także prywatnych inwestycjach.

Poniżej przedstawiamy przykładowe, zrealizowane przez nas projekty.