Nasze

Realizacje

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu wybrane realizacje, w których braliśmy udział jako firma DW DOMEL. Jesteśmy dumni z każdego miejsca gdzie mogliśmy wykazać się i zaprezentować umiejętności naszych wykwalifikowanych grup montażowych.

PARK

Park przemysłowy w Łomży

Park Przemysłowy Łomża Sp.z.o.o. ( PPŁ ) stanowiący strefę aktywności gospodarczej w szczególności przeznaczonej dla małej i średniej przedsiębiorczości, został powołany do życia na mocy aktu notarialnego dnia 20 grudnia 2012 roku na podstawie uchwały Rady Miasta nr 242/XXIX/12 z 30 pazdziernika 2012 roku. Park Przemysłowy jest miejscem stworzonym dla ludzi z ciekawym, innowacyjnym pomysłem na firmę. Celem powstania Parku Przemysłowego Łomża stało się stworzenie nowoczesnej Instytucji Otoczenia Biznesu kreującej atrakcyjne warunki dla rozwoju przedsiębiorczości.

Nieruchomość zlokalizowana jest w centrum miasta Łomża, przy ulicy Gen. Władysława Sikorskiego 166 w bezpośrednim sąsiedztwie dworca autobusowego. Lokalizacja zapewnia doskonałą dostępność komunikacyjną ze wszystkimi miastami północno-wschodniej Polski oraz Gdańskiem, Olsztynem i Warszawą.


Naszym zadaniem było wyposażenie budynku Parku Przemysłowego w zestaw drzwi technicznych spełniających wszelkie wymogi przeciwpożarowe i bezpieczeństwa użytkowania. Aby w pełni zagwarantować bezpieczeństwo posłużyliśmy się drzwiami wiodącego producenta rozwiązań technicznych Domoferm.

Jednorodzinne

BUDOWNICTWO JEDNORODZINNE

W budownictwie jednorodzinnym bardzo ważne jest aby wszystkie elementy stolarki otworowej były tak dobrane, aby stanowiły spójność. Należy pamiętać, że zaopatrzenie domu w elementy stolarki jest nieraz bardzo trudnym etapem – musi być to dokładnie przemyślane i warto powierzyć to sprawdzonym na rynku lokalnym specjalistom. Dzięki temu możemy być spokojni o to, że nasz dom stanie się niepowtarzalny, pełen stylu, a co najważniejsze – będzie wygodny i bezpieczny.

Nieruchomość zlokalizowana jest w okolicach Łomży. Naszym zadaniem było wyposażenie budynku w bramę oraz drzwi wejściowe wizualnie pasujące do stylu budownictwa oraz spełniające zasady budownictwa pasywnego. Posłużyliśmy się bramą międzynarodowego producenta Hormann oraz drzwiami firmy Wikęd o podwyższonych współczynnikach izolacyjności i bezpieczeństwa.

Jak to nam wyszło? Oceńcie sami!

WENECJA

DOM GOŚCINNY WENECJA ŁOMŻA

Dom Gościnny Wenecja Łomża? to miejsce na każdą okazję. Już pierwsze wrażenie po wejściu do budynku – błysk luster, czy też kryształowych żyrandoli – nie pozostawia wątpliwości, że zachwyci przybywających do niej gości. To świetne miejsce, w którym można przeżyć najważniejsze chwile w swoim życiu – wesele, komunię, chrzest, jak również spotkania biznesowe.

Nasza firma również miała udział w tworzeniu tego pięknego projektu, poprzez uwieńczenie prac związanych z remontem sali. Kremowo białe ściany z dodatkami złota, kryształy żyrandoli oraz eleganckie białe drzwi wzbogacone królewskimi koronami… To wszystko sprawia, że każda z osób tam przebywających może poczuć prawdziwy pałacowy klimat.

Realizacja: Drzwi Polskone NOSTRE w okleinie CPL w kolorze białym

Zarówno klient jak i my jesteśmy bardzo zadowoleni z tej realizacji. A jak wam się to podoba?