RATY

Zobacz jakie są zalety systemu ratalnego DW DOMEL

ZAKUPY

Czy zakupy są zawsze tym przyjemnym punktem w naszym życiu?

Niestety nie. Czasem potrzebujemy czegoś, co mocno przekracza dostępny budżet domowy. W szczególności problem ten dotyczy droższego wyposażenia, np. takiego jak stolarka otworowa, której zakup generuje jednorazowo duży koszt.

W chwili obecnej mamy ogromne możliwości, bo za taki wydatek nie musisz płacić za jednym razem! Korzystną opcją dostępną w naszym sklepie są zakupy na raty.

W naszej ofercie masz możliwość skorzystać z rat 0 %. Wszystko czego potrzebujesz jest więc w zasięgu Twojej ręki – nie nadwyrężając własnego portfela.

Z DW Domel zakupy mogą stać się w pełni przyjemne! 

SYSTEM RATALNY

Na czym polega system ratalny DW Domel i jak po niego sięgnąć?

Są to zakupy za które nie płacisz jednorazowo a w kilku, bądź kilkunastu dogodnych miesięcznych ratach. Decydując się na raty 0% płacisz tylko za wybrany asortyment, bez dodatkowych kosztów i odsetek! Cena za wybrany towar zostanie podzielona na równe części. Tu nawet większa kwota nie będzie stanowiła dużego jednorazowego obciążenia. Dbając o bezpieczeństwo naszych klientów, przygotowaliśmy systemy ratalne przy współpracy z renomowanymi Bankami.
RRSO 0% – Czyż to nie brzmi atrakcyjnie? Przejrzysta oferta i zero ukrytych kosztów!

KUPOWANIE

Co zyskasz kupując na raty?

Czas! Nie musisz wstrzymywać się rok czy dwa z zakupem, aż odłożysz daną sumę. Ciesz się potrzebnym wyposażeniem do Twojego domu już dziś!

Nie daj się zaskoczyć nieoczekiwanym wydatkom. Coś się zepsuło i nie możesz czekać długo z wymianą? Nie czekaj! Zamów towar już dziś.

Inwestując w nowy asortyment do mieszkania, czy domu masz pewność, że za jakiś czas wydatek się zwróci.

Nie musisz się obawiać podwyżek cen, które mogą nastąpić w niedalekiej przyszłości.

Nie wydajesz jednorazowo swoich oszczędności, które mogę się przydać na coś, przy czym już nie skorzystasz z rat 0%.

 

Spłacając raty regularnie budujesz pozytywną historię kredytową. Jak w przyszłości będziesz potrzebować większej gotówki – Banki pozytywnie ocenią takiego kredytobiorcę.

 

RATY

Jak skorzystać z oferty ratalnej DW Domel?

Jeżeli masz ukończone 18 lat, odwiedź nas w salonie DW Domel i wybierz produkty, których potrzebujesz. Nasz wykwalifikowany Doradca w kilka chwil pomoże wypełnić Twój wniosek kredytowy o potrzebne dane z dowodu osobistego i dotyczące zarobków. Po wysłaniu wniosku do Banku, nastąpi weryfikacja zdolności kredytowej, po czym w kilka minut otrzymamy odpowiedź. Jeżeli otrzymasz zgodę, możemy podpisać umowę tego samego dnia!

OFERTY RATALNE MAJĄ CHARAKTER INFORMACYJNY I REALIZOWANE SĄ WYŁĄCZNIE NA OKREŚLONE GRUPY PRODUKTÓW ORAZ AKCJE PROMOCYJNE.