Informacje o firmie

Pasjonaci branży

DW Domel – lider w sprzedaży drzwi, okien i bram garażowych

LIDER

Dystrybutor drzwi, okien i bram garażowych DW Domel – kim jesteśmy?

W 2004 roku, gdy powstawała firma DW Domel, nikt z nas nie spodziewał się, do jakiego miejsca zaprowadzi nas przyszłość. Dziś z dumą możemy przyznać, że jesteśmy jedną z największych firm specjalizujących się w sprzedaży okien, drzwi, bram garażowych oraz akcesoriów. Tak duży sukces jest efektem nie tylko naszego wieloletniego doświadczenia i rozległej wiedzy na temat branży stolarki otworowej, ale także nieustannego dostosowywania do zmieniających się standardów rynkowych i potrzeb naszych klientów.

Co jest ważne dla nas jako dystrybutora drzwi i okien DW Domel?
Od samego początku działalności kierujemy się zasadą, że to klient wyznacza kierunek naszego dalszego rozwoju. Kładziemy szczególny nacisk na pogłębianie wiedzy z zakresu marketingu, obsługi klienta, sprzedaży, doradztwa oraz serwisu. Wszystko po to, by każdy, kto raz skorzysta z naszych produktów i usług, z przyjemnością powracał do nas w przyszłości z kolejnymi projektami.

Załoga DW Domel to zgrany oraz stały zespół niezmiennie od wielu lat i nie ma dla nas rzeczy niemożliwych

DW Domel jest firmą, w której kierujemy się wartością jaką jest wzajemny szacunek i z wielką chęcią dzielimy się swoim doświadczeniem oraz wiedzą. Historia założenia firmy sięga roku 2004.  Od tamtej pory idziemy naprzód i stale się rozwijamy, by dążyć do realizowania wyznaczonych celów. Razem przeszliśmy długą drogę, żeby zyskać zaufanie tak wielu klientów. Inwestorzy z chęcią wracają do nas i polecają oferowane produkty oraz usługi, co ogromnie nas cieszy. To miejsce jest dla nas jak drugi dom i w pełni traktujemy Was, Drodzy Klienci  jak gości, którzy przychodzą w odwiedziny- bo stawiamy na dobre relacje. 

Nasi wykwalifikowani współpracownicy zapewniają fachowe doradztwo przy wyborze w sposób jasny i przejrzysty. 

Załoga DW Domel to zgrany oraz stały zespół, niezmiennie od wielu lat i nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Stawiamy na wysoką jakość, dlatego też współpracujemy z dostawcami posiadającymi najwyższej klasy asortyment. Bardzo mnie cieszy, że postanowiłeś do nas zajrzeć. 

Liczę na to, że nam zaufasz i zostaniesz z nami na dłużej – bo z DW Domel dokonasz dobrego wyboru!

OFERTA

Co posiadamy w swojej ofercie?

Staramy się mierzyć wysoko i dorównywać najlepszym, dlatego naszym celem ostatnich latach było zdobycie stabilnej pozycji na rynku drzwi, okien i bram garażowych w Polsce. Udało nam się osiągnąć zamierzony efekt tylko dzięki współpracy z renomowanymi dystrybutorami i producentami drzwi, okien i bram garażowych z kraju i z zagranicy, takimi jak:

· WIKĘD; PORTA; DRE; DELTA; CENTURION; HORMANN; DOMEL; INTENSO; POL-SKONE.

Ten sukces nie byłby jednak możliwy bez wielu wspaniałych klientów, którzy od lat chętnie wybierają oferowane przez nas produkty, takie jak m.in.:

· drzwi wewnętrzne PORTA, DRE, CENTURION, INVADO, POL-SKONE, DOORSY;

· drzwi stalowe Wikęd, Delta, Hormann;

· drzwi techniczne Domoferm;

· bramy garażowe Hormann;

· napędy do bram FAAC;

· parapety wewnętrzne i zewnętrzne;

· rolety przeciwsłoneczne;

· akcesoria do powyższych produktów.

Doskonale zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że każdy ma zupełnie inne wymagania i oczekiwania. W związku z tym dbamy o ciągłe rozbudowywanie naszego asortymentu, tak, by każdy – zarówno klient indywidualny, jak i instytucjonalny – znalazł tu coś, co go zainteresuje. Jesteśmy tu dla Was i chcemy wciąż podążać za Waszymi potrzebami!

24

ModeLE okien

15000+

Zadowolonych klientów

30+

Marek w ofercie

18

Lat na rynku

Co warto wiedzieć o współpracy z dystrybutorem drzwi i okien DW Domel?

· DW Domel to nie tylko sklep zajmujący się dystrybucją drzwi, okien i bram garażowych. To prawdziwa drużyna składająca się z wielu wykwalifikowanych osób, które każdego dnia pracują na sukces firmy, w tym m.in. sprzedawców, specjalistów ds. obsługi klienta i marketingu, serwisantów i autoryzowanych grup montażowych. 

· Nasi przedstawiciele handlowi od wielu lat pozostają w ścisłej współpracy z wieloma firmami z całej Polski, które decydują się na zakup produktów dystrybuowanych przez DW Domel. 

 · Klienci mogą zapoznać się z naszą ekspozycją wystawową i bogatym asortymentem produktów katalogowych w jednym z dwóch punktów sprzedaży, które zlokalizowane są w województwie podlaskim, w Łomży i Zambrowie. 

 · Każdego dnia nasz zespół handlowców pomaga Wam w doborze konkretnych produktów i doradza w zakresie najlepszych rozwiązań z zakresu montażu drzwi, okien i bram garażowych. 

 · Wiemy, że czas realizacji jest dla Was jednym z głównych kryteriów, które decydują o wyborze danego produktu. W związku z tym dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę drzwi i bram garażowych, które dostępne są w krótkim terminie realizacji.