DW DOMEL - HURTOWNIA DRZWI I BRAM
>ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM HANDLOWYM

HURTOWNIA DW DOMEL - LIDER W REGIONIE


Masz pytania? Chcesz otrzymać indywidualną ofertę? Wypełnij formularz a my skontaktujemy się tak szybko jak będzie to możliwe!

Jesteśmy firmą otwartą na każdy rodzaj współpracy. Od lat mamy wśród swoich klientów developerów, inwestorów, projektantów, firmy budowlane, mniejsze bądź większe sklepy handlujące stolarką otworową. Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami jesteśmy w stanie zagwarantować największe rabaty, a dzięki wykwalifikowanej kadrze - w każdej chwili pomożemy. Chcesz sprawdzić naszą ofertę? Wypełnij formularz zostawiając dane kontaktowe do siebie, a nasz przedstawiciel handlowy przygotuje ofertę i skontaktuje się tak szybko jak będzie to możliwe.

CAPTCHA

* Klauzula informacyjna:

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest DW DOMEL Elżbieta Zabielska z siedzibą w Łomży, przy ul. Meblowej 35,
2) kontakt z Administratorem Ochrony Danych - rodo@dwdomel.pl
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu subskrypcji do newslettera na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne

Czym jest DW DOMEL - HURTOWNIA DRZWI I BRAM?

HURTOWNIA DW DOMEL to silna marka zrzeszająca setki klientów z północno-wschodniej Polski, którzy od wielu lat nie bez powodu są z nami związani. Na sukces firmy pracuje wieloosobowa wykwalifikowana kadra. Zarówno przedstawiciele handlowi jak i doradcy w biurze systematycznie podnoszą poziom swojej wiedzy i kompetencji aby móc sprostać wszelkim Państwa oczekiwaniom. Z roku na rok nasza kadra posiada coraz większe doświadczenie dzięki czemu możemy sprawniej obslugiwać naszych partnerów handlowych. Zawsze jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju pomoc w skomplikowanych inwestycjach. Jeżeli mają Państwo problem ze znalezieniem wykonawcy który poradzi sobie z wykonaniem prac związanych ze stolarką otworową- na pewno doradzimy!

Prowadzisz działalność związaną z naszą?

Naszą ofertę kierujemy do zarówno mniejszych jak i większych przedsiębiorstw chcących rozpocząć lub poszerzyć swoją działalność. Jako autoryzowany dystrybutor towarów kluczowych producentów jesteśmy w stanie zaproponować bardzo ciekawe warunki współpracy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty najbardziej prestiżowych producentów z naszego kraju.

Jesteś inwestorem? Szukasz firmy która zrealizuje inwestycję?

Mamy także bardzo interesującą ofertę dla inwestorów. Zadaniem naszych pracowników jest kompleksowa obsługa oraz opieka nad inwestycjami naszych klientów. Przedstawiciele handlowi to grono profesjonalistów w branży budowlanej. Służą pomocą oraz radą na każdym etapie realizacji projektu. Kompleksowa opieka nad inwestycją z ich strony polega na profesjonalnym doradztwie zarówno od strony technicznej, jak i przygotowaniu korzystnej cenowo, a przede wszystkim jakościowo oferty. Wystarczy że złożysz zapytanie, my przygotujemy ofertę a następnie wspólnie ustalimy szczegóły.

Nie czekaj - przedzwoń do naszego przedstawiciela hamdlowego lub wypełnij formularz, prześlij go nam i umów się na niezobowiązującą wizytę - przedstawi naszą ofertę, wprowadzi w nasz system pracy oraz przedstawi ofertę rabatową na poszczególny asortyment. Po co przepłacać skoro możesz kupować taniej!

Najpopularniejsze wpisy


Data dodania wpisu w poradniku eksperta

09 października 2017

Wybór klamki do drzwi wejściowych

Data dodania wpisu w poradniku eksperta

08 września 2017

Jaka powinna być kolejność prac remontowych?

Data dodania wpisu w poradniku eksperta

27 lipca 2017

Jakie są typowe wymiary drzwi wewnętrznych?

Data dodania wpisu w poradniku eksperta

03 lipca 2017

Pełna kontrola i sterowanie z dowolnego miejsca

Data dodania wpisu w poradniku eksperta

28 czerwca 2017

Systemy balkonowe ST, PSK, HS

Wyprzedaz magazynowa

Informacje

O firmie

Zainspiruj się

Nasze realizacje

Oferta

Porady eksperta

Promocje DW DOMEL

Pliki do pobrania

Polityka prywatności

KontaktSprzedaż detaliczna

Kontakt telefoniczny

Centrum Obsługi Klienta

86 / 215 59 85

Poniedziałek-piątek, godz. 8:00-16:00. Koszt jak za połączenie lokalne.

kom: 602 368 855

fax: 86 215 59 88

Kontakt mailowy

E-mail

zamowienia@dwdomel.pl

hurtownia@dwdomel.pl

DW DOMEL Elżbieta Zabielska, NIP: 718-120-01-88, Siedziba: 18-400 Łomża, ul. Meblowa 35

DW DOMEL Copyright © 2017 DW DOMEL. Wszystkie prawa zastrzeżone. Ta strona wykorzystuje pliki cookies.