DW DOMEL - HURTOWNIA DRZWI I BRAM
>ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM HANDLOWYM

HURTOWNIA DW DOMEL - LIDER W REGIONIE


Masz pytania? Chcesz otrzymać indywidualną ofertę? Wypełnij formularz a my skontaktujemy się tak szybko jak będzie to możliwe!

Jesteśmy firmą otwartą na każdy rodzaj współpracy. Od lat mamy wśród swoich klientów developerów, inwestorów, projektantów, firmy budowlane, mniejsze bądź większe sklepy handlujące stolarką otworową. Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami jesteśmy w stanie zagwarantować największe rabaty, a dzięki wykwalifikowanej kadrze - w każdej chwili pomożemy. Chcesz sprawdzić naszą ofertę? Wypełnij formularz zostawiając dane kontaktowe do siebie, a nasz przedstawiciel handlowy przygotuje ofertę i skontaktuje się tak szybko jak będzie to możliwe.

CAPTCHA

Czym jest DW DOMEL - HURTOWNIA DRZWI I BRAM?

HURTOWNIA DW DOMEL to silna marka zrzeszająca setki klientów z północno-wschodniej Polski, którzy od wielu lat nie bez powodu są z nami związani. Na sukces firmy pracuje wieloosobowa wykwalifikowana kadra. Zarówno przedstawiciele handlowi jak i doradcy w biurze systematycznie podnoszą poziom swojej wiedzy i kompetencji aby móc sprostać wszelkim Państwa oczekiwaniom. Z roku na rok nasza kadra posiada coraz większe doświadczenie dzięki czemu możemy sprawniej obslugiwać naszych partnerów handlowych. Zawsze jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju pomoc w skomplikowanych inwestycjach. Jeżeli mają Państwo problem ze znalezieniem wykonawcy który poradzi sobie z wykonaniem prac związanych ze stolarką otworową- na pewno doradzimy!

Prowadzisz działalność związaną z naszą?

Naszą ofertę kierujemy do zarówno mniejszych jak i większych przedsiębiorstw chcących rozpocząć lub poszerzyć swoją działalność. Jako autoryzowany dystrybutor towarów kluczowych producentów jesteśmy w stanie zaproponować bardzo ciekawe warunki współpracy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty najbardziej prestiżowych producentów z naszego kraju.

Jesteś inwestorem? Szukasz firmy która zrealizuje inwestycję?

Mamy także bardzo interesującą ofertę dla inwestorów. Zadaniem naszych pracowników jest kompleksowa obsługa oraz opieka nad inwestycjami naszych klientów. Przedstawiciele handlowi to grono profesjonalistów w branży budowlanej. Służą pomocą oraz radą na każdym etapie realizacji projektu. Kompleksowa opieka nad inwestycją z ich strony polega na profesjonalnym doradztwie zarówno od strony technicznej, jak i przygotowaniu korzystnej cenowo, a przede wszystkim jakościowo oferty. Wystarczy że złożysz zapytanie, my przygotujemy ofertę a następnie wspólnie ustalimy szczegóły.

Nie czekaj - przedzwoń do naszego przedstawiciela hamdlowego lub wypełnij formularz, prześlij go nam i umów się na niezobowiązującą wizytę - przedstawi naszą ofertę, wprowadzi w nasz system pracy oraz przedstawi ofertę rabatową na poszczególny asortyment. Po co przepłacać skoro możesz kupować taniej!

Najpopularniejsze wpisy


09 października 2017

Wybór klamki do drzwi wejściowych

08 września 2017

Jaka powinna być kolejność prac remontowych?

27 lipca 2017

Jakie są typowe wymiary drzwi wewnętrznych?

03 lipca 2017

Pełna kontrola i sterowanie z dowolnego miejsca

28 czerwca 2017

Systemy balkonowe ST, PSK, HS

Wyprzedaz magazynowa

Informacje

O firmie

Zainspiruj się

Nasze realizacje

Oferta

Porady eksperta

Promocje DW DOMEL

Pliki do pobrania

KontaktSprzedaż detaliczna

Kontakt telefoniczny

Centrum Obsługi Klienta

86 / 215 59 85

Poniedziałek-piątek, godz. 8:00-16:00. Koszt jak za połączenie lokalne.

kom: 602 368 855

fax: 86 215 59 88

Kontakt mailowy

E-mail

zamowienia@dwdomel.pl

hurtownia@dwdomel.pl

DW DOMEL Elżbieta Zabielska, NIP: 718-120-01-88, Siedziba: 18-400 Łomża, ul. Meblowa 35

DW DOMEL Copyright © 2017 DW DOMEL. Wszystkie prawa zastrzeżone. Ta strona wykorzystuje pliki cookies.