DW DOMEL - HURTOWNIA DRZWI I BRAM
>NASZA OFERTA

Nowoczesne drzwi wewnętrzne

DRZWI WEWNĘTRZNE


W projektowaniu nowoczesnych wnętrz liczy się każdy szczegół. Drzwi stanowią jeden z podstawowych czynników, które budują komfort i wygodę w użytkowaniu mieszkania, dlatego też ważny jest DOBRY WYBÓR, a my jesteśmy od tego, żeby pomóc i doradzić. Przedstawiamy Państwu modele z naszej oferty które cieszą się największą popularnością, a jednocześnie są w przystępnych cenach. Przez wiele lat ciężkiej pracy udało się nam osiągnąć pozycję lidera w sprzedaży stolarki otworowej.

Sprawdź ofertę
Stalowe drzwi wejściowe

DRZWI WEJŚCIOWE


W wyborze drzwi, które dostępne są u nas w skróconych terminach realizacji kierowaliśmy się jakością, estetyką, nowoczesnym designem, a co najważniejsze - przystępną ceną. Modele te są najczęściej wybierane przez naszych klientów. Dlaczego akurat te kolory? Odcienie brązu połączone z szarościami najlepiej pasują zarówno do klasycznych jak i nowoczesnych wnętrz i są najczęściej wybierane przez projektantów ze względu na wprowadzanie spokoju i harmonii.

Sprawdź ofertę
Drzwi techniczne

DRZWI TECHNICZNE


Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą drzwi technicznych oraz realizowaniem inewstycji opartych na rozwiązaniach technicznych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą drzwi technicznych dostępnych u nas! Jeżeli masz jakieś pytania - prosimy o kontakt.

Sprawdź ofertę
Bezpieczna brama garażowaa Hormann

BRAMY GARAŻOWE


W naszej ofercie posiadamy bramy garażowe oraz wjazdowe renomowanej marki Hörmann. Eleganckie automatyczne bramy posiadają niezawodne napędy elektroniczne. Kupując bramę otrzymują Państwo wieloletnią gwarancję. Więcej informacji możecie Państwo uzyskać u naszych przedstawicieli oraz doradców handlowych a także na stronie producenta - Hormann.

Sprawdź ofertę

Informacje

O firmie

Zainspiruj się

Nasze realizacje

Oferta

Porady eksperta

Promocje DW DOMEL

Pliki do pobrania

Polityka prywatności

KontaktSprzedaż detaliczna

Kontakt telefoniczny

Centrum Obsługi Klienta

86 / 215 59 85

Poniedziałek-piątek, godz. 8:00-16:00. Koszt jak za połączenie lokalne.

kom: 602 368 855

fax: 86 215 59 88

Kontakt mailowy

E-mail

zamowienia@dwdomel.pl

hurtownia@dwdomel.pl

DW DOMEL Elżbieta Zabielska, NIP: 718-120-01-88, Siedziba: 18-400 Łomża, ul. Meblowa 35

DW DOMEL Copyright © 2017 DW DOMEL. Wszystkie prawa zastrzeżone. Ta strona wykorzystuje pliki cookies.