DW DOMEL - HURTOWNIA DRZWI I BRAM
>SKONTAKTUJ SIĘ Z HURTOWNIĄ

HURTOWNIA DRZWI I BRAM DW DOMEL - KONTAKT


Zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną jak i mailową. Poniżej przedstawiamy możliwości kontaktu z naszymi pracownikami w biurze oraz mobilnych przedstawicieli handlowych. W razie problemu - zapytania prosimy kierować do kierownika hurtowni. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą katalogową w której znajduje się pełna gama dostępnych u nas produktów. Katalogi znajdujące się w zakładce oferta są dostępne do pobrania. Dzięki nim możecie mieć Państwo dostęp na bieżąco do naszej oferty.


Regionalni Kierownicy Sprzedaży

Obszar działania


Inwestycje - wycena i doradztwo

Doradca

Telefon

Adres e-mail

Andrzej Wiktorzak

664 093 084

andrzej.wiktorzak@dwdomel.pl

Katrzyna Gromadzka

602 367 474

katarzyna.gromadzka@dwdomel.pl


Biuro

Stanowisko

Osoba

Telefon

Adres e-mail

Kierownik hurtowni

Monika Zabielska

86 215 59 85 / 602 367 190

monika.zabielska@dwdomel.pl

Logistyk

Adam Makowski

602 366 318

adam.makowski@dwdomel.pl

Dział Finansowy

Agnieszka Falkowska

773 020 018

agnieszka.falkowska@dwdomel.pl

Producent

Doradca

Telefon stacjonarny

Adres e-mail

PORTA

Edyta Zalewska

86 215 59 82 / 602 365 309

edyta.zalewska@dwdomel.pl

WIKĘD, DELTA

Agnieszka Domitrz

86 215 59 81 / 696 491 404

wiked@dwdomel.pl

DRE, INVADO

Agnieszka Handarowicz

86 215 59 80 / 696 491 160

hurtownia@dwdomel.pl

CENTURION-R, POL-SKONE, STOLPAW

Marta Kuźmienko

86 215 59 83 / 696 491 360

marta.kuzmienko@dwdomel.pl

HÖRMANN, DOMOFERM

Katarzyna Gromadzka

602 367 474

katarzyna.gromadzka@dwdomel.pl


Kierowcy

Osoba

Telefon

Adres e-mail

Zbigniew Zabielski

602 365 417

zbigniew.zabielski@dwdomel.pl

Arkadiusz Hubczuk

792 465 329

Armin Redyk

604 478 379

Adrian Kossakowski

792 465 324

Darek Dobkowski

602 367 748

Wyprzedaż drzwi i bram
  • producent
  • producent
  • producent
  • producent
  • producent
  • producent
  • producent
  • producent
  • producent
  • producent
  • producent

Informacje

Kontakt telefoniczny

Centrum Obsługi Klienta

86 / 215 59 85

Poniedziałek-piątek, godz. 8:00-16:00. Koszt jak za połączenie lokalne.

kom: 602 368 855

fax: 86 215 59 88

Kontakt mailowy

E-mail

zamowienia@dwdomel.pl

hurtownia@dwdomel.pl

DW DOMEL Elżbieta Zabielska, NIP: 718-120-01-88, Siedziba: 18-400 Łomża, ul. Meblowa 35

DW DOMEL Copyright © 2017 DW DOMEL. Wszystkie prawa zastrzeżone. Ta strona wykorzystuje pliki cookies.