DW DOMEL - HURTOWNIA DRZWI I BRAM
>INFORMACJE O FIRMIE

HURTOWNIA DW DOMEL - Lider w regionie


Dlaczego warto nas wybrać?

HURTOWNIA DW DOMEL to jedna z największych specjalistycznych firm zajmujących się sprzedażą drzwi wewnętrznych, drzwi wejściowych, drzwi technicznych oraz bram garażowych i napędów oraz akcesoriów związanych z w/w produktami stolarki otworowej. Historia naszej firmy sięga roku 2004. Od początku swojej działalności sukcesywnie dostosowujemy się do często zmieniających się standardów i potrzeb z zakresu marketingu, sprzedaży, obsługi klienta, doradztwa oraz serwisu. W ciągu ostatnich lat działalności jako HURTOWNIA DRZWI osiągnęliśmy stałą pozycję na rynku dzięki bezpośredniej współpracy z producentami specjalistycznych drzwi oraz bram garażowych. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firm takich jak: PORTA, DRE, CENTURION, INVADO, POL-SKONE, STOLPAW, WIKĘD, DELTA, HORMANN, DOMOFERM i wiele innych posiadających w swoim asortymencie najwyższej klasy drzwi wewnętrzne, drzwi wejściowe, drzwi techniczne oraz bramy garażowe. Bardzo zależy nam, żeby nasze produkty spełniały wszystkie wymogi klientów, co za tym idzie- posiadamy największe stany magazynowe drzwi i bram w północno wschodniej Polsce, a w nim bardzo szeroki asortyment drzwi, oraz bram garażowych. Każdy klient- zarówno nowy jak i partner handlowy z wieloletnim stażem zawsze znajdzie coś co go zainteresuje.

Jak działamy?

Na sukces firmy pracuje wieloosobowa wykwalifikowa kadra pracowników. Współpracujemy poprzez siatkę przedstawicieli handlowych z wieloma firmami zaopatrującymi się u nas. Nasz magazyn produktów dostępnych od ręki jest tak bogaty w asortyment, że z pewnością każdy klient będzie mógł skorzystać z jego zasobów - dzięki temu zdecydowanie zyska na czasie realizacji swojego zamówienia. Nasi sprzedawcy bezproblemowo pomogą Państwu wybrać konkretny model który najlepiej sprawdzi się w określonej sytuacji. Wydajemy również nasze katalogi w których przedstawiamy Państwu ofertę drzwi i bram dostępnych w skróconych terminach realizacji. Dobrze wiemy że dla Państwa jednym z ważniejszych czynników decydujących o wyborze produktu jest czas realizacji - począwszy od złożenia zamówienia do dnia dowozu bądź montażu.

Co posiadamy w swojej ofercie?

Co roku zmieniają się trendy i oczekiwania klienta względem produktu. W swojej ofercie mamy produkty najbardziej cenionych producentów z kraju jak i zagranicy. Z roku na rok staramy się poszerzać naszą ofertę o kolejnych producentów po to, by każdy z Państwa mógł znaleźć coś idealnego dla swoich potrzeb. Zajmujemy się również obsługą inwestycji budowlanych. Jeżeli jesteś inwestorem i szukasz firmy która zajmie się przygotowaniem oferty i realizacji swojej inwestycji - zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej kalkulacji. Nasi specjaliści od inwestycji zaproponują najlepsze rozwiązania spełniające wszelkie normy i wymagania budownictwa.

Najpopularniejsze wpisy


09 października 2017

Wybór klamki do drzwi wejściowych

08 września 2017

Jaka powinna być kolejność prac remontowych?

27 lipca 2017

Jakie są typowe wymiary drzwi wewnętrznych?

03 lipca 2017

Pełna kontrola i sterowanie z dowolnego miejsca

28 czerwca 2017

Systemy balkonowe ST, PSK, HS

Wyprzedaz magazynowa

Informacje

O firmie

Zainspiruj się

Nasze realizacje

Oferta

Porady eksperta

Promocje DW DOMEL

Pliki do pobrania

KontaktSprzedaż detaliczna

Kontakt telefoniczny

Centrum Obsługi Klienta

86 / 215 59 85

Poniedziałek-piątek, godz. 8:00-16:00. Koszt jak za połączenie lokalne.

kom: 602 368 855

fax: 86 215 59 88

Kontakt mailowy

E-mail

zamowienia@dwdomel.pl

hurtownia@dwdomel.pl

DW DOMEL Elżbieta Zabielska, NIP: 718-120-01-88, Siedziba: 18-400 Łomża, ul. Meblowa 35

DW DOMEL Copyright © 2017 DW DOMEL. Wszystkie prawa zastrzeżone. Ta strona wykorzystuje pliki cookies.