DW DOMEL - HURTOWNIA DRZWI I BRAM
>INFORMACJE O FIRMIE

HURTOWNIA DW DOMEL - Lider w regionie


Dlaczego warto nas wybrać?

HURTOWNIA DW DOMEL to jedna z największych specjalistycznych firm zajmujących się sprzedażą drzwi wewnętrznych, drzwi wejściowych, drzwi technicznych oraz bram garażowych i napędów oraz akcesoriów związanych z w/w produktami stolarki otworowej. Historia naszej firmy sięga roku 2004. Od początku swojej działalności sukcesywnie dostosowujemy się do często zmieniających się standardów i potrzeb z zakresu marketingu, sprzedaży, obsługi klienta, doradztwa oraz serwisu. W ciągu ostatnich lat działalności jako HURTOWNIA DRZWI osiągnęliśmy stałą pozycję na rynku dzięki bezpośredniej współpracy z producentami specjalistycznych drzwi oraz bram garażowych. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firm takich jak: PORTA, DRE, CENTURION, INVADO, POL-SKONE, STOLPAW, WIKĘD, DELTA, HORMANN, DOMOFERM i wiele innych posiadających w swoim asortymencie najwyższej klasy drzwi wewnętrzne, drzwi wejściowe, drzwi techniczne oraz bramy garażowe. Bardzo zależy nam, żeby nasze produkty spełniały wszystkie wymogi klientów, co za tym idzie- posiadamy największe stany magazynowe drzwi i bram w północno wschodniej Polsce, a w nim bardzo szeroki asortyment drzwi, oraz bram garażowych. Każdy klient- zarówno nowy jak i partner handlowy z wieloletnim stażem zawsze znajdzie coś co go zainteresuje.

Jak działamy?

Na sukces firmy pracuje wieloosobowa wykwalifikowa kadra pracowników. Współpracujemy poprzez siatkę przedstawicieli handlowych z wieloma firmami zaopatrującymi się u nas. Nasz magazyn produktów dostępnych od ręki jest tak bogaty w asortyment, że z pewnością każdy klient będzie mógł skorzystać z jego zasobów - dzięki temu zdecydowanie zyska na czasie realizacji swojego zamówienia. Nasi sprzedawcy bezproblemowo pomogą Państwu wybrać konkretny model który najlepiej sprawdzi się w określonej sytuacji. Wydajemy również nasze katalogi w których przedstawiamy Państwu ofertę drzwi i bram dostępnych w skróconych terminach realizacji. Dobrze wiemy że dla Państwa jednym z ważniejszych czynników decydujących o wyborze produktu jest czas realizacji - począwszy od złożenia zamówienia do dnia dowozu bądź montażu.

Co posiadamy w swojej ofercie?

Co roku zmieniają się trendy i oczekiwania klienta względem produktu. W swojej ofercie mamy produkty najbardziej cenionych producentów z kraju jak i zagranicy. Z roku na rok staramy się poszerzać naszą ofertę o kolejnych producentów po to, by każdy z Państwa mógł znaleźć coś idealnego dla swoich potrzeb. Zajmujemy się również obsługą inwestycji budowlanych. Jeżeli jesteś inwestorem i szukasz firmy która zajmie się przygotowaniem oferty i realizacji swojej inwestycji - zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej kalkulacji. Nasi specjaliści od inwestycji zaproponują najlepsze rozwiązania spełniające wszelkie normy i wymagania budownictwa.

Najpopularniejsze wpisy


Data dodania wpisu w poradniku eksperta

09 października 2017

Wybór klamki do drzwi wejściowych

Data dodania wpisu w poradniku eksperta

08 września 2017

Jaka powinna być kolejność prac remontowych?

Data dodania wpisu w poradniku eksperta

27 lipca 2017

Jakie są typowe wymiary drzwi wewnętrznych?

Data dodania wpisu w poradniku eksperta

03 lipca 2017

Pełna kontrola i sterowanie z dowolnego miejsca

Data dodania wpisu w poradniku eksperta

28 czerwca 2017

Systemy balkonowe ST, PSK, HS

Wyprzedaz magazynowa

Informacje

O firmie

Zainspiruj się

Nasze realizacje

Oferta

Porady eksperta

Promocje DW DOMEL

Pliki do pobrania

Polityka prywatności

KontaktSprzedaż detaliczna

Kontakt telefoniczny

Centrum Obsługi Klienta

86 / 215 59 85

Poniedziałek-piątek, godz. 8:00-16:00. Koszt jak za połączenie lokalne.

kom: 602 368 855

fax: 86 215 59 88

Kontakt mailowy

E-mail

zamowienia@dwdomel.pl

hurtownia@dwdomel.pl

DW DOMEL Elżbieta Zabielska, NIP: 718-120-01-88, Siedziba: 18-400 Łomża, ul. Meblowa 35

DW DOMEL Copyright © 2017 DW DOMEL. Wszystkie prawa zastrzeżone. Ta strona wykorzystuje pliki cookies.