DW DOMEL - OKNA DRZWI BRAMY
>PROMOCJE>WYBIERAM INNOWACJE

WYBIERAM INNOWACJE


Przy zakupie okien QUADRO LUB VECTOR firmy Domel urządzenie do mycia okien Karcher w prezencie.

ZASADY PROMOCJI, CZYLI JAK WYGRAĆ MYJKĘ KARCHER WV2

1. Kup minimum 10 okien Domel linii produktowej QUADRO lub VECTOR, o wartości minimalnej 12 tys. zł w terminie od 3 lipca do 29 września 2017 r. i zachowaj dowód zakupu.
2. Zarejestruj zakup w terminie od 3 lipca do 29 września korzystając z formularza dostępnego na stronie producenta www.promocja.domel.pl.
3. Odbierz urządzenie do mycia okien KARCHER WV2 w prezencie.Regulamin promocji dostępny jest pod adresem regulamin promocji.

Promocja Domel Vector i Quadro

OKNA QUADRO
Korzyści z użytkowania

Okna Quadro stwarzają szerokie możliwości aranżacyjne, za sprawą ultrawąskiego profila oraz niewidocznego z zewnątrz skrzydła. Nowoczesne okna Quadro są w stanie zapewnić spójny i elegancki wygląd całego obiektu, ponieważ konstrukcje o różnych funkcjach z zewnątrz wyglądają identycznie. Ponadto zastosowanie technologii acrylcolor w oknach nadaje niepowtarzalny charakter budynkowi dzięki bogactwu kolorów oraz gładkiej, satynowej powierzchni. Wybierając okna Quadro otrzymujesz produkt niezwykle trwały. Nowoczesny sposób szklenia w technologii STV oraz grube ścianki profila pozwalają cieszyć się oknami bez odkształceń przez długie lata, zaś kolorowa powłoka acrylcolor uodpornia okna na działanie czynników atmosferycznych.

OKNA VECTOR
Korzyści z użytkowania

Okna VECTOR dzięki właściwościom energooszczędnym pozwalają domownikom zmniejszyć koszty ogrzewania. Doskonałe parametry izolacyjne zapewnia wielokomorowa, starannie zaprojektowana konstrukcja profili. Decydując się na okna Vector chronimy naszą rodzinę przed zgubnymi skutkami hałasu. Wskaźnik izolacyjności akustycznej RW dla okna wynosi 30 – 51 dB. Najambitniejsze projekty aranżacji wnętrz będą możliwe dzięki bogactwu kolorów okien Vector. W palecie oklein imitujących drewno znajduje się kilkadziesiąt wariantów kolorystycznych.

MYJKI KARCHER WV2
Komfortowe i szybkie mycie bez smug

- czyszczenie bez smug
- komfortowe i szybkie mycie okien
- dokładne odsysanie wody wraz z brudem
- brak zacieków, smug i osadów
- wygodna obsługa dzięki ergonomicznemu uchwytowi i poręcznemu kształtowi

Najpopularniejsze wpisy


04 lipca 2016

Drzwi przesuwne naścienne i chowane w ścianie - które lepsze i dlaczego?

25 czerwca 2016

Mieszkasz w bloku? Sprawdź jakie drzwi wejściowe warto kupić

13 września 2016

Na jakim etapie budowy montować okna i drzwi wejściowe?

09 grudnia 2016

Białe drzwi - elegancja i ponadczasowość

15 marca 2017

Drzwi przesuwne - od ogółu do szczegółu

Starsze wpisy


Newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest DW DOMEL Elżbieta Zabielska z siedzibą w Łomży przy ul. Meblowej 35. Państwa dane osobowe będą przetwarzane dla celów marketingowych. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz możliwości ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Dołącz do naszej społeczności

Zachęcamy do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych! Dzięki temu nie ominie Cię żadna promocja, czy wyprzedaż. Dzięki nam będziesz na bieżąco z ciągle zmieniającymi się trendami w budownictwie, wykańczaniu wnętrz oraz nowościami wprowadzanymi przez producentów stolarki.

Polub nasze profile na facebook, instagram linkedin i zaobserwuj na Google+. Dzięki temu pomożesz nam budować wizerunek firmy, a Twoja ocena jest dla nas bezcenna.


DW DOMEL - OKNA DRZWI BRAMY

DW DOMEL to jedna z największych specjalistycznych firm zajmujących się sprzedażą drzwi, okien, bram garażowych oraz akcesoriów związanych z w/w produktami stolarki otworowej. Historia naszej firmy sięga roku 2004. Od początku swojej działalności sukcesywnie dostosowujemy się do często zmieniających się standardów i potrzeb z zakresu marketingu, sprzedaży, obsługi klienta, doradztwa oraz serwisu. W ciągu ostatnich lat działalności jako DW DOMEL osiągnęliśmy stałą pozycję na rynku dzięki bezpośredniej współpracy z dystrybutorami i producentami drzwi, okien oraz bram garażowych. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firm takich jak: PORTA, DRE, DELTA, CENTURION, HORMANN i wiele innych posiadających w swoim asortymencie najwyższej klasy produkty. Bardzo zależy nam, żeby nasze produkty spełniały wszystkie wymogi klientów, co za tym idzie- posiadamy bardzo szeroki asortyment drzwi, okien, oraz bram garażowych. Każdy klient- zarówno indywidualny jak i instytucjonalny zawsze znajdzie coś co go zainteresuje.

Informacje

O firmie

Zainspiruj się

Nasze realizacje

Oferta

Porady eksperta

Baza wiedzy

Promocje DW DOMEL

Pliki do pobrania

Kontakt
Hurtownia drzwi i bram

Łomża

ul. Wojska Polskiego 22, telefon: 86 / 215 42 22

E-mail: lomza@dwdomel.pl


Zambrów

ul. Mazowiecka 2, telefon: 86 / 271 34 51

E-mail: zambrow@dwdomel.pl


Ełk

ul. Targowa 10, telefon: 87 / 610 32 11

E-mail: elk@dwdomel.pl


Punkty sprzedaży czynne: poniedziałek-piątek, godz. 9:00-17:00.
sobota, godz. 9:00-13:00

DW DOMEL Copyright © 2017 DW DOMEL. Wszystkie prawa zastrzeżone. Ta strona wykorzystuje pliki cookies.