DOBRY WYBÓR NA ZIMĘ

Czas trwania promocji: 1 grudnia 2017 do 31 stycznia 2018.
Okres zimowy to przede wszystkim czas na szukanie atrakcyjnych ofert i upominków dla bliskich. Jest to również czas dla inwestorów i developerów, którzy przed końcem roku chcą skończyć remonty i zamknąć stany surowe budynków. Montaż sprawdzonej, nowoczesnej stolarki okiennej i drzwiowej to uwieńczenie długich prac remontowych. Od 1 grudnia 2017 roku rusza zimowa promocja DOBRY WYBÓR NA ZIMĘ. W DW DOMEL przez ten czas stolarka okienna PVC oraz drzwi wewnętrzne będą dostępne w niższych cenach.


Regulamin Promocji dostępny jest pod linkiem: Regulamin promocji zimowej DW DOMEL


Okna PVC Domel Vector

ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ

Okna VECTOR dzięki starannie zaprojektowanej, wielokomorowej konstrukcji profili, umożliwiło osiągnięcie wysokiej izolacyjności. Zabezpieczają przed utratą ciepła, co pozytywnie wpłynie na zużycie energii oraz pozwoli zaoszczędzić na kosztach ogrzewania.DOSKONAŁA AKUSTYKA

Cisza w domu jest niezwykle istotna. Okna VECTOR, już w standardowej wersji, świetnie chronią przed hałasem. Natomiast odpowiednio wyposażone pozwalają na uzyskanie bardzo wysokiej klasy izolacyjności akustycznej.BOGACTWO KOLORÓW

Coraz częściej w architekturze wnętrz dominują kolorowe okna. W palecie kolorów widnieje kilkadziesiąt wariantów. Nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie, tym bardziej, że kolory okna mogą być różne od wewnątrz i z zewnątrz.Akcją promocyjną objęte są również wybrane modele nowoczesnych drzwi wewnętrznych.
O szczegóły pytaj w punktach sprzedaży DW DOMEL.

Łomża

DW DOMEL - OKNA DRZWI BRAMY PANELE


ul. Wojska Polskiego 22

18-400 Łomża


e-mail: lomza@dwdomel.pl

Punkt sprzedaży czynny w godzinach:

poniedziałek-piątek, godz. 9:00-17:00
sobota, godz. 9:00-13:00

Dział obsługi klienta: 86 / 215 42 22

Ełk

DW DOMEL - OKNA DRZWI BRAMY PANELE


ul. Targowa 10

19-300 Ełk


e-mail: elk@dwdomel.pl

Punkt sprzedaży czynny w godzinach:

poniedziałek-piątek, godz. 9:00-17:00
sobota, godz. 9:00-13:00

Dział obsługi klienta: 87 / 610 32 11

Zambrów

DW DOMEL - OKNA DRZWI BRAMY PANELE


ul. Mazowiecka 2

18-300 Zambrów


e-mail: zambrow@dwdomel.pl

Punkt sprzedaży czynny w godzinach:

poniedziałek-piątek, godz. 9:00-17:00
sobota, godz. 9:00-13:00

Dział obsługi klienta: 86 / 271 34 51

Wyprzedaż drzwi


NEWSLETTER

Administratorem Państwa danych osobowych jest DW DOMEL Elżbieta Zabielska z siedzibą w Łomży przy ul. Meblowej 35. Państwa dane osobowe będą przetwarzane dla celów marketingowych. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz możliwości ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

DOŁĄCZ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI

Zachęcamy do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych! Dzięki temu nie ominie Cię żadna promocja, czy wyprzedaż. Dzięki nam będziesz na bieżąco z ciągle zmieniającymi się trendami w budownictwie, wykańczaniu wnętrz oraz nowościami wprowadzanymi przez producentów stolarki.

Polub nasze profile na facebook, instagram linkedin i zaobserwuj na Google+. Dzięki temu pomożesz nam budować wizerunek firmy, a Twoja ocena jest dla nas bezcenna.

 • producent
 • producent
 • producent
 • producent
 • producent
 • producent
 • producent
 • producent
 • producent
 • producent
 • producent
 • producent

DW DOMEL - OKNA DRZWI BRAMY

DW DOMEL to jedna z największych specjalistycznych firm zajmujących się sprzedażą drzwi, okien, bram garażowych oraz akcesoriów związanych z w/w produktami stolarki otworowej. Historia naszej firmy sięga roku 2004. Od początku swojej działalności sukcesywnie dostosowujemy się do często zmieniających się standardów i potrzeb z zakresu marketingu, sprzedaży, obsługi klienta, doradztwa oraz serwisu. W ciągu ostatnich lat działalności jako DW DOMEL osiągnęliśmy stałą pozycję na rynku dzięki bezpośredniej współpracy z dystrybutorami i producentami drzwi, okien oraz bram garażowych. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firm takich jak: PORTA, DRE, DELTA, CENTURION, HORMANN i wiele innych posiadających w swoim asortymencie najwyższej klasy produkty. Bardzo zależy nam, żeby nasze produkty spełniały wszystkie wymogi klientów, co za tym idzie- posiadamy bardzo szeroki asortyment drzwi, okien, oraz bram garażowych. Każdy klient- zarówno indywidualny jak i instytucjonalny zawsze znajdzie coś co go zainteresuje.

Informacje

O firmie

Zainspiruj się

Nasze realizacje

Oferta

Porady eksperta

Baza wiedzy

Promocje DW DOMEL

Pliki do pobrania

Kontakt
Hurtownia drzwi i bram

Łomża

ul. Wojska Polskiego 22, telefon: 86 / 215 42 22

E-mail: lomza@dwdomel.pl

Zambrów

ul. Mazowiecka 2, telefon: 86 / 271 34 51

E-mail: zambrow@dwdomel.pl

Ełk

ul. Targowa 10, telefon: 87 / 610 32 11

E-mail: elk@dwdomel.pl

Punkty sprzedaży czynne: poniedziałek-piątek, godz. 9:00-17:00.
sobota, godz. 9:00-13:00

DW DOMEL Copyright © 2017 DW DOMEL. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies.