DW DOMEL - OKNA DRZWI BRAMY
DW DOMEL / DRZWI WEWNĘTRZNE

DRZWI WEWNĘTRZNE

Widok

Kategorie Drzwi Grupowanie Drzwi

W kategorii DRZWI WEWNĘTRZNE znajdziesz zarówno eleganckie drzwi do mieszkań i domów jak i techniczne propozycje rozwiązań drzwi przeciwpożarowych, dymoszczelnych, o podwyższonych właściwościach akustycznych itp. Korzystając z lewego menu dużo szybciej znajdziesz dział produktów który Ciebie interesuje. Znajdziesz tam najlepszych producentów drzwi wewnętrznych takich jak PORTA, DRE, CENTURION, INVADO czy POL-SKONE. Po wybraniu odpowiedniej kategorii wyświetlą się filtry dzięki którym będziesz mógł sortować produkty po dodatkowych cechach takich jak cena czy rodzaj wypełnienia drzwi. Informacje zawarte w opisach są tylko ogólnymi wiadomościami. Kontaktując się z najbliższym punktem sprzedaży dowiesz się szczegółowych informacji oraz otrzymasz dokładną wycenę.

04 lipca 2016

Drzwi przesuwne naścienne i chowane w ścianie - które lepsze i dlaczego?

25 czerwca 2016

Mieszkasz w bloku? Sprawdź jakie drzwi wejściowe warto kupić

09 grudnia 2016

Białe drzwi - elegancja i ponadczasowość

13 września 2016

Na jakim etapie budowy montować okna i drzwi wejściowe?

25 lipca 2016

Ile należy czekać na drzwi wewnętrzne PORTA?

Starsze wpisy


Warto wiedzieć

W projektowaniu nowoczesnych wnętrz liczy się każdy szczegół. Drzwi stanowią jeden z podstawowych czynników, które budują komfort i wygodę w użytkowaniu mieszkania, dlatego też ważny jest DOBRY WYBÓR, a my jesteśmy od tego, żeby pomóc i doradzić. Przedstawiamy Państwu modele z naszej oferty które cieszą się największą popularnością, a jednocześnie są w przystępnych cenach. Przez wiele lat ciężkiej pracy udało się nam osiągnąć pozycję lidera w sprzedaży stolarki otworowej. Dużą wagę przywiązujemy do jakości produktów które są u nas dostępne. Kupując drzwi wewnętrzne, otrzymujesz również gwarancję na wiele lat - od 2 do 5 w zależności od ustaleń producenta. Posiadamy wiele modeli drzwi dostępne od ręki. W wyborze drzwi, które dostępne są u nas w skróconych terminach realizacji kierowaliśmy się jakością, estetyką, nowoczesnym designem, a co najważniejsze - przystępną ceną. Modele te są najczęściej wybierane przez naszych klientów. Dlaczego akurat te kolory? Odcienie brązu połączone z szarościami najlepiej pasują zarówno do klasycznych jak i nowoczesnych wnętrz i są najczęściej wybierane przez projektantów ze względu na wprowadzanie spokoju i harmonii do wnętrza domu lub mieszkania. Posiadamy również wiele akcesoriów dodatkowych do drzwi - w razie potrzeby prosimy o zapytania drogą mailową, telefoniczną lub bezpośrednio w salonach sprzedaży.

-->

Newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest DW DOMEL Elżbieta Zabielska z siedzibą w Łomży przy ul. Meblowej 35. Państwa dane osobowe będą przetwarzane dla celów marketingowych. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz możliwości ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Dołącz do naszej społeczności

Zachęcamy do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych! Dzięki temu nie ominie Cię żadna promocja, czy wyprzedaż. Dzięki nam będziesz na bieżąco z ciągle zmieniającymi się trendami w budownictwie, wykańczaniu wnętrz oraz nowościami wprowadzanymi przez producentów stolarki.

Polub nasze profile na facebook, instagram linkedin i zaobserwuj na Google+. Dzięki temu pomożesz nam budować wizerunek firmy, a Twoja ocena jest dla nas bezcenna.


DW DOMEL - OKNA DRZWI BRAMY

DW DOMEL to jedna z największych specjalistycznych firm zajmujących się sprzedażą drzwi, okien, bram garażowych oraz akcesoriów związanych z w/w produktami stolarki otworowej. Historia naszej firmy sięga roku 2004. Od początku swojej działalności sukcesywnie dostosowujemy się do często zmieniających się standardów i potrzeb z zakresu marketingu, sprzedaży, obsługi klienta, doradztwa oraz serwisu. W ciągu ostatnich lat działalności jako DW DOMEL osiągnęliśmy stałą pozycję na rynku dzięki bezpośredniej współpracy z dystrybutorami i producentami drzwi, okien oraz bram garażowych. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firm takich jak: PORTA, DRE, DELTA, CENTURION, HORMANN i wiele innych posiadających w swoim asortymencie najwyższej klasy produkty. Bardzo zależy nam, żeby nasze produkty spełniały wszystkie wymogi klientów, co za tym idzie- posiadamy bardzo szeroki asortyment drzwi, okien, oraz bram garażowych. Każdy klient- zarówno indywidualny jak i instytucjonalny zawsze znajdzie coś co go zainteresuje.

Informacje

O firmie

Zainspiruj się

Nasze realizacje

Oferta

Porady eksperta

Baza wiedzy

Promocje DW DOMEL

Pliki do pobrania

Kontakt
Hurtownia drzwi i bram

Łomża

ul. Wojska Polskiego 22, telefon: 86 / 215 42 22

E-mail: lomza@dwdomel.pl


Zambrów

ul. Mazowiecka 2, telefon: 86 / 271 34 51

E-mail: zambrow@dwdomel.pl


Ełk

ul. Targowa 10, telefon: 87 / 610 32 11

E-mail: elk@dwdomel.pl


Punkty sprzedaży czynne: poniedziałek-piątek, godz. 9:00-17:00.
sobota, godz. 9:00-13:00

DW DOMEL Copyright © 2017 DW DOMEL. Wszystkie prawa zastrzeżone. Ta strona wykorzystuje pliki cookies.